News

Ve čtvrtek 16.5. 2024 se žáci 2.-5.ročníků zúčastní divadelního představení "Pohádka o stvoření". Jak vznikl vesmír? Kde se v něm vzaly planety? A jak se zrodil na Zemi život? Kdo stvořil člověka? Věčné dětské otázky, na které chtějí znát odpověď i dospělí. Tvořivě a s hravostí o stvoření! Divadlo pro malé i velké zvídavce. Jak na to? Trochu s...

V pondělí 20.5.2024 v 10.00 se naše škola zúčastní oblíbené besedy s cestovatelským duem MOTANI. Tentokrát nám představí Floridu a Havaj, kde zažili jedinečné výpravy na kajaku nebo plachetnici. Představí nám úchvatný podmořský svět a sopečné ostrovy ze žhavé lávy.

v úterý 7.5. 2024 navštíví žáci 1.-2.ročníků Envicentrum ve Vysokém Poli a zúčastní se výukového programu "Na statku". Děti se dozví řadu zajímavostí ze života jednotlivých druhů (kůň, osel, ovce, slepice, králík, kachna, husa) a na vlastní oči uvidí vlastnosti zvířat i podmínky, ve kterých žijí.


Gallery

Pupils' achievements and awards

V úterý 27.2. 2024 proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnilo 38 dětí. Porota si vyslechla krásné básně a nakonec rozhodla takto:

School bell

Načítání...